nadesłane

Laki z Elbląga powalczy dziś z Rosjaninem. To będzie prawdziwa wojna elbląsko-ruska! Dziś, 20 maja o godzinie 19.00 w klubie Tropical w Gołębiewie Średnim odbędzie aż osiem pojedynków. W pojedynkach weźmie udział dwóch elblążan.

Fani mieszanych sztuk walki będą mieli okazję podziwiać dwa pojedynki, dwóch zawodnikach z Elbląga. Łukasz „laki” Ziółkowski (Underground MMA Elbląg) zmierzy się z Iwanem Olegowiczem (Rosja), a Damian Piątek (Underground MMA Elbląg) skrzyżuje rękawice z Aleksandrem Szingarenką (Rosja).

Na zdjęciu Łukasz „Laki” Ziółkowski
na zdjęciu Damian Piątek

Jak podaje portal tcz.pl głównym wydarzeniem sobotniej imprezy będzie starcie mieszkającego w Gdańsku Marcina Marczaka z utytułowanym Siergiejem Huliakiewiczem. Stawką pojedynku będzie pas WBF Inter-Continental wagi junior średniej. „Polish Express” w swojej karierze jeszcze nigdy nie stawał w ringu z tak doświadczonym rywalem. Białorusin dwukrotnie walczył o mistrzostwo Europy, a także o tymczasowe mistrzostwo świata.

Gościem specjalnym będzie czołowy zawodnik federacji FEN – Michał Wlazło. Osoby, które zakupią bilet na galę TFC II będą upoważnione do wstępu na after party w Tropical Club.

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • Laki z Elbląga powalczy dziś z Rosjaninem. To będzie prawdziwa wojna elbląsko-ruska!

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

 

Komentarze