W majtkach miał ukrytą marihuanę! Marihuanę o czarnorynkowej wartości 5200 zł przechwyciła 18 maja w powiecie gdańskim Straż Graniczna.

Najpierw znalazła ją… w majtkach 20-latka kierującego bmw, potem w wiaderku wystawionym za płotem posesji, w której mieszka. W znalezieniu narkotyków funkcjonariuszom dopomógł pies służbowy Bonnie.

Kierowcę zatrzymanego do kontroli drogowej bmw zdradziło jego nerwowe, nienaturalne zachowanie. Na pytanie strażników granicznych, czy posiada jakieś substancje zabronione, odpowiedział przecząco. Wtedy poprosili go o wyjście z samochodu, by przeszukać pojazd. Zauważyli u 20-latka nadmiernie wypchane krótkie spodenki. Okazało się, że w majtkach miał ukrytą marihuanę.

Funkcjonariusze szukali też narkotyków w miejscu zamieszkania 20-latka. Bonnie doprowadziła ich do wiaderka znajdującego się za płotem posesji. Znajdowało się w nim 30 jednogramowych porcji suszu. W sumie funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gdańsku zatrzymali 130 gramów narkotyku.

Mężczyzna został zatrzymany i dziś doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim.

Zobacz także: W Elblągu powstało studio filmowe!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • W majtkach miał ukrytą marihuanę!
  • W sumie funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gdańsku zatrzymali 130 gramów narkotyku

Źródło: Morski Oddział Straży Granicznej

 

Komentarze