Kadr z filmu/movie4you

W Elblągu powstało niezwykłe studio filmowe! (wideo). Studio filmowe movie4you to one odpowiada za większość naszych produkcji filmowych, którymi dzielimy się z Wami, postanowiliśmy przedstawić Wam i szerszą ofertę.

„Stworzyliśmy studio, w którym chcemy każdego klienta obsłużyć kompleksowo. Każdy z nas oprócz tworzenia sesji fotograficznych i produkcji filmów, pracuje w mediach. Znamy najnowsze trendy i zdajemy sobie sprawę jak wiele brakuje w dziedzinie foto i wideo, profesjonalizmu u tych, którzy zajmują się nagrywaniem np. ślubów i wesel.” – mówi w rozmowie z nami postproducent filmów Sebastian Bona-Kuchejda

„Postanowiliśmy wyjść z naszą inicjatywą, bo każdy z nas tworzył już filmy i zdjęcia. Nasz silny i kreatywny team pozwala zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nie stosujemy szablonów, produkujemy wyjątkowe – niepowtarzalne filmy i zdjęcia – reportaże z uroczystości rodzinnych itp., a także spoty, prezentacje i reklamy TV.” – dodaje Sebastian Bona-Kuchejda.

Filmy tworzone są z kamer naziemnych oraz z dronów. Za ujęcia z drona, nasi klienci nie muszą dodatkowo płacić. Usługi są kompleksowe w kwestii zdjęć i filmów. Ponadto studio współpracuje z zespołami muzycznymi oraz z kilkoma właścicielami sal bankietowych. Posiadamy także w ofercie wynajem limuzyny wraz szoferem.

Movie4you na każdą okazję!

Komunia

Wesele

Dla firm

Społecznie

Produkcja filmów w Elblągu 
najtańsze produkcje na każdą okazję 
Specjalna oferta weselna 
- film (w tym ujęcia z drona), 
sesja zdjęć 
- gwarancja najniższej ceny. 
Szczegóły po kliknięciu TUTAJ.

Komentarze