fot.Express Elblag

Potrącenie chłopca na Mickiewicza. DO potrącenia 9-letniego chłopca doszło dzisiaj, 19 maja przed godziną 18.00 na ulicy Mickiewicza.

Jak powiedział nam podkomisarz Krzysztof Nowacki oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu: 9-letni chłopiec jadący hulajnogą wtargnął na przejście dla pieszych i został potrącony przez samochód osobowy marki Ford.

48-letni kierowca jechał ulicą Mickiewicza w stronę Bema, na przejściu dla pieszych z lewej strony wyjechał mu na hulajnodze 9-letni chłopiec – dodaje podkomisarz Krzysztof Nowacki oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz pogotowie, ratownicy medyczni zabrali chłopczyka do szpitala. Kierowca został przez policję przebadany na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że był trzeźwy.

To już drugie potrącenie dziecka w tym tygodniu, wczoraj, 18 maja w Gronowie Górnym została potrącona 10-letnia dziewczynka przez kierowcę, który miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • Potrącenie chłopca na Mickiewicza
  • To już drugie potrącenie dziecka w tym tygodniu, wczoraj, 18 maja w Gronowie Górnym została potrącona 10-letnia dziewczynka

Komentarze