Już pod koniec maja po raz pierwszy w Elblągu Festiwal Smaków! 27 i 28 maja food trucki, które przyjadą z całej Polski, ustawią się na bulwarze w Elblągu.

Festiwal Smaków doczekał się już 9. edycji w Trójmieście, 3. w Poznaniu oraz 2. w Szczecinie, jak również odbył się m.in. w Toruniu, Bydgoszczy, Gorzowie czy Olsztynie. Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, różnorodnego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie 25 food trucków, reprezentujących kuchnie z różnych stron świata.

Na gości czekać będą różnorodne smaki, od dobrze znanych burgerów i domowych zapiekanek, po specjały kuchni hiszpańskiej, meksykańskiej, węgierskiej, amerykańskiej czy też japońskiej. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować m.in.: meksykańskiej chimichangi, pieczonych kasztanów, belgijskich frytek, japońskiego ramenu czy też węgierskich ciastek kominkowych z nutellą. Pełna lista food trucków pojawi się przed samym wydarzeniem.

Zapowiada się bardzo smaczny weekend!

Data: 27-28 maja 2017
Sobota: 12:00 – 21:00
Niedziela: 12:00 – 20:00
Miejsce: bulwar Zygmunta Augusta w Elblągu
Wstęp: bezpłatny!

Festiwal jest świetną okazją do poznania różnorodnych smaków oraz spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną!

Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dodatkowe. W strefie relaksu i zabawy Żywiec Zdrój każdy będzie mógł odpocząć na wygodnych leżakach i pufach, czy też spróbować swoich sił na megaplanszy gry Twister.

Na festiwalu pojawi się również pierwszy w Polsce Game Truck, czyli samochód wypełniony grami imprezowymi, rodzinnymi czy też logicznym marki Rebel. Już teraz planujcie ten ostatni weekend maja z Festiwalem Smaków!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze