fot. Katarzyna Król-Sosin

Pasłęk był na konkursie PŚ w Vikersund! Mieszkańcy powiatu elbląskiego są wszędzie, otrzymaliśmy dziś zdjęcie od naszego Czytelnika – Rafała. Zdjęcie dokumentuje obecność Pasłęka w konkursie PŚ w skokach narciarskich w Vikersund.

Dziś, 19 marca w Vikersund obył się konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Vikersund, konkurs wygrał Kamil Stoch!

Kamil Stoch wygrał siódmy konkurs Pucharu Świata w tym sezonie. Polak oddał dwie fenomenalne próby na 238,5 oraz 237 metrów.

Polak odrobił 55 punktów do Krafta i traci tylko 31 ,,oczek” na dwa konkursy przed końcem Pucharu Świata. Naszych skoczków dopingowało dziś miliony Polaków przed telewizorami, Ci najwierniejsi kibice pojawili się w Vikersund i jak się okazuje kibiców i z naszego regionu nie zabrakło. Kamila Stocha i spółkę wspierali mieszkańcy Pasłęka!

fot. Katarzyna Król-Sosin
fot. Katarzyna Król-Sosin

Pasłęk po raz dugi

To nie pierwszy raz kiedy to mieszkańcy Pasłęka są blisko naszych sportowców. Mieszkańcy Pasłęka żegnali także naszych piłkarzy przed wyjazdem do Paryża na Mistrzostwa Europy.

Na filmie opublikowanym przed wyjazdem do Paryża, widać kibiców z Pasłęka, którzy czekali na polską reprezentację pod hotelem. Jeden z fanów piłki nożnej, mieszkaniec naszego regionu miał to szczęście, że zrobił sobie selfie z Robertem Lewandowskim. Do wspólnego zdjęcia, gwiazdę polskiej piłki, mieszkaniec Pasłęka zachęcił w sposób bezpośredni. Więcej TUTAJ

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze