Nowy Lidl w Elblągu prawie gotowy. Budowa ruszyła we wrześniu ubiegłego roku. To będzie trzeci Lidl w naszym mieście. Dyskont powstaje przy rondzie NSZZ Solidarność. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć – wkrótce ruszy nabór pracowników.

Ogrodzenia z placu budowy zostały zdemontowane. Nowy Lidl w Elblągu zajmuje wraz z parkingiem dość dużą powierzchnię. Trzeci sklep tej marki mieści się na 4,5 tys. m2, a jego dokładna lokalizacja to teren u zbiegu ulicy Browarnej i Trasy Unii Europejskiej.

Nie wiadomo jeszcze kiedy Lidl zostanie otwarty. Oficjalne informacje mówią jedynie o tym, że dyskont ma zostać otwarty w pierwszej połowie tego roku.

Wkrótce nabór pracowników

W chwili obecnej trwają prace wykończeniowe wewnątrz najnowszego dyskontu marki Lidl w naszym mieście. Wszystko wskazuje na to, że najnowszy sklep będzie posiadał także szereg nowości, co ma sprawić, że zakupy w Lidlu będą jeszcze bardziej przyjazne.

Obecnie w Lidlu sprzedawanych jest około 1.200 produktów należących do ponad 100 marek własnych, których udział w przychodach firmy sięga 70 proc. Sklepy czynne są od poniedziałku do soboty od godziny 8 do 21 a w niedziele od godziny 9 do 19.

To będzie już trzeci sklep Lidla w Elblągu. Pozostałe dwa mieszczą się przy ulicy Ogólnej i przy ulicy Dębowej.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić – wkrótce ruszy nabór pracowników do nowego sklepu Lidl w Elblągu. Warto śledzić stronę internetową marki Lidl, na której oferty pracy pojawią się w momencie, gdy rozpocznie się nabór pracowników do sklepu w Elblągu. Więcej informacji znajdziecie Państwo za jakiś czas TUTAJ.

Ile zarabia się w Lidlu

Podstawowa pensja pracownika w Lidlu wynosi od 2550 zł do 3300 zł brutto. Po przepracowaniu co najmniej dwóch lat zarobki w Lidlu mogą wzrosną do 3800 zł (również brutto, ale jest to o wiele więcej niż średnia pensja obowiązująca w branży spożywczej). Kierownik sklepu na starcie ma w umowie zapisaną pensję w wysokości 4 tys. złotych, po dwóch latach wzrasta ona do 5 900 zł.

Budowa nowego Lidla dobiega końca – zobacz film z drona

Komentarze