fot. Express Elblag

Niezwykły robot w Media Markt w Elblągu! Już wkrótce na półkach Media Markt w Elblągu pojawi się interaktywny robot w 3 wersjach!

JIMU Robot to zestawy klocków zawierających jednostkę główną do sterowania, serwo silniki do poruszania robotem oraz czujniki.

Powyższe elementy pozwalają na tworzenie wielu rodzajów robotów o różnych kształtach, funkcjach i możliwościach przemieszczania się.

Procesowi budowy robota towarzyszy animowana instrukcja 3D, która pozwala obejrzeć pracę na każdym etapie z każdej strony (obrót o 360 stopni). Wszystko to możliwe jest z poziomu aplikacji dostępnej na telefon, tablet i komputer. Roboty mogą być programowane na kilka sposobów zależnie od wieku użytkownika.

Jimu Robot w 3 wariantach!

Jimu pojawi się w trzech wariantach i siłą rzeczy trzech opcjach cenowych. Jimu Mini , Explorer oraz Inventor. Pierwszy zestaw to cztery serwomotory oraz 249 klocków. Przy ich pomocy można zbudować trzy predefiniowane roboty (struś, byk, owca) lub pokombinować z własnymi pomysłami.

Możesz stworzyć własnego robota

Jimu Explorer to 7 serwomotorów oraz 372 klocki, z których stworzymy – poza własnymi kompozycjami – pięć wcześniej zaprojektowanych robotów (dinozaur, dziecko, papuga, mors, pingwin). Jimu Inventor ma w pakiecie 16 serwomotorów oraz 675 klocków. Pozwala to na konstrukcję sześciu predefiniowanych robotów, np. wilka, modliszki czy robota humanoidalnego, a także oczywiście stworzyć dowolny model wedle własnego uznania.

Już niedługo w Media Markt w Elblągu

Wszystkie roboty, niezależnie od wielkości zestawu, są maszynami programowalnymi. Po złożeniu robota możemy od razu zacząć się nim bawić, ale ci co ambitniejsi mają do dyspozycji proste programowanie robota, wykonywane przy pomocy ustalania poleceń metodą „przeciągnij i upuść”. Już wkrótce pojawi się na półkach Media Markt w Elblągu

  • Niezwykły robot w Media Markt w Elblągu

Komentarze