fot.regiopraca

8 tysięcy złotych dla bezrobotnych! Urzędy Pracy czekają na młode osoby poszukujące pracy. Zobacz warunki, jakie trzeba spełnić, żeby otrzymać 8 tysięcy złotych.

Każdy, kto znajdzie zatrudnienie dalej niż 80 km od domu, ma szansę na pomoc od państwa na urządzenie się w nowym miejscu.

Bon zasiedleniowy w wysokości 8 tysięcy złotych dostanie ten, kto przez pół roku będzie tam pracował lub prowadził własną działalność, pod warunkiem, że ma mniej niż 30 lat i jest bezrobotny.

Nie każdy ma szansę na pracę jaką sobie wymarzył, albo zarobki jakich oczekuje. Takie zajęcie może czekać gdzieś w Polsce – powiedziała Pani Beata Brągiel, doradca zawodowy z Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu.

Bon zasiedleniowy jest szansą na sprawdzenie się, to propozycja dla ludzi aktywnych – dodała Pani Marta Kłosińska-Wyżlic z elbląskiego urzędu pracy. Program bonów obowiązuje w całej Polsce.

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444. 

  • 8 tysięcy złotych dla bezrobotnych!

Komentarze