Reklamy
Strona główna » Wydarzenia » Był Zalew Wiślany skuty lodem – zobaczcie zimowy Elbląg [FILM 4 K]
Społeczeństwo Wydarzenia

Był Zalew Wiślany skuty lodem – zobaczcie zimowy Elbląg [FILM 4 K]

Był Zalew Wiślany skuty lodem – zobaczcie zimowy Elbląg na naszym filmie w jakości 4K. Sfilmowaliśmy kilkanaście miejsc z lotu ptaka ale także z ziemi. Jak magiczne to miasto, widać na naszym filmie.

Byliśmy tej zimy z naszymi kamerami na Zalewie Wiślanym. Relację wideo publikowaliśmy TUTAJ. Postanowiliśmy także nagrać Elbląg z drona oraz z kamer naziemnych, bo przykryte miasto białym puchem wygląda bajkowo.

Udało nam się sfilmować między innymi takie miejsca jak: siedziba Nadleśnictwa w Bażantarni, muszla koncertowa, restauracja Myśliwska, Góra Chrobrego, I Liceum Ogólnokształcące, Plac Dworcowy, Plac Katedralny, Katedra św. Mikołaja, Stare Miasto w Elblągu, Urząd Miasta, Szkoła Muzyczna, ulica 1 Maja, Sąd Okręgowy, Plac Konstytucji i inne.

Zobaczcie jak nasze miasto wygląda zimą. Film powstał z naszej inicjatywy, a jego płatną promocję w serwisach społecznościowych opłacamy z własnych środków. Chcemy w ten sposób promować Elbląg i zachęcać turystów aby odwiedzili nasze miasto.

Liczymy na Waszą pomoc i udostępnianie filmu na swoich profilach w mediach społecznościowych. Niech dotrze on do jak największej ilości Polaków. Wiemy dokładnie, że dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu, możemy promować Elbląg lepiej aniżeli czynią to władze naszego miasta.

 • Był Zalew Wiślany skuty lodem – zobaczcie zimowy Elbląg na naszym filmie w jakości 4K.
 • Sfilmowaliśmy kilkanaście miejsc z lotu ptaka ale także z ziemi.

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444. 

Reklamy

Komentarze

Wiadomości Wideo

ENS Studio – produkcja filmów i zdjęć

Śledź Nas

Instagram

Calendar

Styczeń 2017
P W Ś C P S N
« Gru   Lut »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

RSS Meks Blog

 • 16 best free Social Media plugins for WordPress 08/11/2018
  An extensive list of great free social media plugins for WordPress to easily increase your website traffic and boost your social media appearance. The post 16 best free Social Media plugins for WordPress appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • The ultimate guide to MailChimp for WordPress 31/10/2018
  Want to know how to use MailChimp for WordPress? Look no more than this guide of ours, filled with all the tips and advice you need! The post The ultimate guide to MailChimp for WordPress appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • 3 easy ways to increase WordPress upload size limit 24/10/2018
  Looking for a way to fix the upload limit issue and increase WordPress upload size? Here are 3 ways to do it yourselves! The post 3 easy ways to increase WordPress upload size limit appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • Quickly find which WordPress template file is currently being used 19/10/2018
  A simple code snippet you can use whenever you need to find out which WordPress template file is being used on the current page. The post Quickly find which WordPress template file is currently being used appeared first on Meks.
  Meks
 • 5 simple yet effective blog monetization tips to increase your revenue 17/10/2018
  What would be some of the best blog monetization tips you can implement to earn more money blogging? Here's what we advise you. The post 5 simple yet effective blog monetization tips to increase your revenue appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • The easiest way to create anchor links in WordPress posts and pages 10/10/2018
  Want to learn how to create anchor links in WordPress in a quick and easy way? We've got you covered! The post The easiest way to create anchor links in WordPress posts and pages appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • 14+ best video editing apps that will make your work stand out in 2018 03/10/2018
  No more stress about your video work – with these video editing apps, you’ll have compelling video content in no time and all by yourselves! The post 14+ best video editing apps that will make your work stand out in 2018 appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • How to set up autoblogging with WordPress 28/09/2018
  What is autoblogging and which tools to use to set it up with WordPress? The post How to set up autoblogging with WordPress appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • Top vlogging tips for beginners 19/09/2018
  Are you missing any of these vlogging tips that may help in getting your vlog career on track? The post Top vlogging tips for beginners appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic
 • Top 16 WordPress calendar plugins (that you can start using today) 11/09/2018
  What could be the top of the top WordPress calendar plugins you can start using today, even as a non-techies? Here are our 16 recommendations. The post Top 16 WordPress calendar plugins (that you can start using today) appeared first on Meks.
  Ivana Cirkovic

Text

Distinctively utilize long-term high-impact total linkage whereas high-payoff experiences. Appropriately communicate 24/365.