Ilustracja do tekstu, foto: Skoda Auto

Tragedia w Ostródzie, 6-letni chłopczyk wypadł z okna! Chłopiec wypadł z okna trzeciego piętra. Dziecko trafiło do szpitala z obrażeniami ciała.

W chwili, kiedy doszło do tragedii dziecko przebywało pod opieką babci i spało. Wystarczyło, że kobieta na chwilę wyszła do sklepu, aby doszło do tej tragedii.

W środę w Ostródzie (województwo warmińsko-mazurskie) doszło do tragedii. Sześcioletni chłopiec wypadł z okna znajdującego się na trzecim piętrze bloku. Ranne dziecko trafiło do szpitala w Olsztynie.

Funkcjonariusze, którzy zajęli się tą sprawą ustalili, że chłopiec znajdował się pod opieką babci – podaje serwis ostroda.wm.pl. Kobieta, gdy 6-latek spał wyszła do sklepu po bułki. Niestety dziecko obudziło się i zaczęło szukać swojej babci.

Ubrał się i szukał wyjścia, ale drzwi były zamknięte. Wtedy prawdopodobnie otworzył okno i przez nie wypadł. — Wiadomo już, że babcia, która opiekowała się dzieckiem, była trzeźwa – wyjaśnia Janusz Karczewskim oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444. 

  • Tragedia w Ostródzie, 6-letni chłopczyk wypadł z okna!
  • Sześcioletni chłopiec wypadł z okna znajdującego się na trzecim piętrze bloku. Ranne dziecko trafiło do szpitala w Olsztynie

Źródło: ostroda.wm.pl/se.pl

Komentarze