Ilustracja do tekstu

Uwaga! Jeszcze dziś zawieje i zamiecie śnieżne! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla województwa pomorskiego 1 stopnia.

Wspomniane zawieje i zamiecie śnieżne mogą również dojść do naszego regionu, ponieważ ostrzeżenie zostało nam przekazane przez Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu.

Prognozuje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane opadami śniegu w połączeniu z wiatrem o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, z porywami do 55 km/h, z południa i południowego zachodu. – czytamy w komunikacie wydanym przez Instytut Meteorologi i Gospodarki Wodnej.

Na wybrzeżu średnia prędkość wiatru wynosić będzie około 50 km/h, z porywami od 65 km/h do 80 km/h. – czytamy dalej w komunikacie wydanym przez IMGW, a przesłanym przez Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu.

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444. 

  • Uwaga! Jeszcze dziś zawieje i zamiecie śnieżne!
  • Prognozuje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane opadami śniegu w połączeniu z wiatrem o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h
  • Porywy wiatru mogą wynieść nawet 55 km/h, z południa i południowego zachodu

Źródło: Miejskiej Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu/IMGW

Komentarze