fot. Express Elblag

Jesteś bezrobotny? Możesz dostać 8 tysięcy złotych! Urzędy Pracy czekają na młode osoby poszukujące pracy. Zobacz warunki, jakie trzeba spełnić, żeby otrzymać 8 tysięcy złotych.

Każdy, kto znajdzie zatrudnienie dalej niż 80 km od domu, ma szansę na pomoc od państwa na urządzenie się w nowym miejscu.

Bon zasiedleniowy w wysokości 8 tysięcy złotych dostanie ten, kto przez pół roku będzie tam pracował lub prowadził własną działalność, pod warunkiem, że ma mniej niż 30 lat i jest bezrobotny.

Nie każdy ma szansę na pracę jaką sobie wymarzył, albo zarobki jakich oczekuje. Takie zajęcie może czekać gdzieś w Polsce – powiedziała Pani Beata Brągiel, doradca zawodowy  z Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu.

Bon zasiedleniowy jest szansą na sprawdzenie się, to propozycja dla ludzi aktywnych – dodała Pani Marta Kłosińska-Wyżlic z elbląskiego urzędu pracy. Program bonów obowiązuje w całej Polsce.

  • Jesteś bezrobotny? Możesz dostać 8 tysięcy złotych!
  • Każdy, kto znajdzie zatrudnienie dalej niż 80 km od domu, ma szansę na pomoc od państwa na urządzenie się w nowym miejscu

Źródło : Radio Olsztyn/Urząd Pracy


W każdej sprawie, która Was bulwersuje lub raduje – możecie zgłosić się do nas, wysyłając e-mail na kontakt@expresselblag.pl lub przesyłając wiadomość anonimowo przez tzw. szybki kontakt, z pozycji naszej strony, klikając tutaj.

Komentarze