Zaginiony 26-letni Paweł nie żyje.

Tajemnicza śmierć Pawła. Fundacja „Na Tropie” zajmująca się sprawą Iwony Wieczorek, wskazała gdzie znajduje się ciało Pawła Parzymiesia, który ostatni raz widziany był 17 lipca. Zwłoki mężczyzny znaleziono w kanale.

Zwłoki zaginionego Pawła Parzymiesa znaleziono w kanale w Pruszczu Gdańskim. Jak mówi dziennikarz śledczy i prezes Fundacji „Na Tropie” Janusz Szostak – ciało zidentyfikował ojciec 26-letniego mężczyzny. Fundacja „Na Tropie” zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych i porwanych w całej Polsce.

26-letni Paweł Parzymies zaginął 17 lipca. Ostatni raz widziano go w nocnym autobusie N5, którym jechał z Pruszcza do Gdańska. W akcji poszukiwawczej brali udział policjanci, straż miejska, żołnierze pruszczańskiej jednostki. Korzystano z pomocy śmigłowca, pomagały też psy tropiące.

Poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu. Dopiero zaangażowanie w sprawę Fundacji „Na Tropie” pozwoliło na wyjaśnienie, gdzie jest Paweł. Niestety, ta historia ma tragiczny finał.

– Do Marka Szwedowskiego z Fundacji na Tropie zgłosiła się rodzina zaginionego Pawła Parzymiesia. Po dogłębnym zaangażowaniu się w sprawę i szczegółowej analizie wszystkich informacji, Marek Szwedowski wskazał potencjalne miejsce, w którym może znajdować się ciało 26-latka. Wskazał Kanał Raduni w Pruszczu Gdańskim. Nie pomylił się. – mówi Janusz Szostak z Fundacji „Na Tropie”.

Policja potwierdziła, że w sobotę przed godziną 13 dostali zgłoszenie, że w Kanale Raduni znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. – Na miejscu pracują biegli, jest prokurator. Trwają ustalenia – mówi Lucyna Siewiert, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Śledczy nie podają jeszcze przyczyny śmierci mężczyzny. Informację o śmierci Pawła potwierdza też jego rodzina.

Fundacja „Na Tropie” prowadzi także poszukiwania zaginionej sześć lat temu Iwony Wieczorek. O sprawie szerzej pisaliśmy TUTAJ. To właśnie Janusz Szostak, dziennikarz śledczy wraz z ekipą specjalistów z Fundacji Na Tropie, wskazał policji z Gdańska szczegóły przeprowadzonego śledztwa, które w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek, mogą wkrótce okazać się przełomowe. Więcej informacji – kliknij TUTAJ.

W sprawach pilnych, zachęcamy do kontaktu z redakcją Express Elblag, która ma stały kontakt z Fundacją Na Tropie i z dziennikarzem śledczym Januszem Szostakiem. Całodobowy kontakt z nami pod zgłoszeniowym numerem redakcyjnym +48.668 054 444 lub przez e-mail: kontakt@expresselblag.pl
Reklamy

Komentarze