Zaginął schorowany mężczyzna. Policjanci poszukują zaginionego 57-letniego Wiesława Janigi, który wyszedł z domu i nie jest znane miejsce jego pobytu. Mężczyzna cierpi na demencję.

Jak czytamy w komunikacie prasowym nadesłanym z elbląskiej policji – mężczyzna, wczoraj około godziny 19.00 wyszedł z domu w miejscowości Karszewo gm. Młynary i do chwili obecnej nie jest znane miejsce jego pobytu. Z mężczyzną utrudniony jest kontakt z uwagi na demencję. Nie ma również przy sobie telefonu.

Jak informuje podkomisarz Krzysztof Nowacki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu – W chwili zaginięcia ubrany był w siwą bluzę z długim rękawem, granatowe spodnie dresowe z niebieskim lampasem oraz buty gumowe.

Osoby, które widziały mężczyznę ze zdjęcia proszone są o przekazanie informacji pod alarmowy nr tel.: 997. – apeluje oficer prasowy elbląskiej policji, podkom. Krzysztof Nowacki.

W poszukiwania 57-latka zaangażowanych na chwilę obecną może być około 100 osób. Oprócz policjantów z Elbląga i Pasłęka mężczyzny szukają również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej. Jak dodaje podkomisarz Krzysztof Nowacki – do poszukiwań mężczyzny zostały także wykorzystane policyjne psy tropiące.

express-w-twojej-sprawie

  • Zaginął schorowany mężczyzna
  • Policjanci poszukują zaginionego Wiesława Janigi.
  • Mężczyzna wyszedł z domu i nie jest znane miejsce jego pobytu.
  • Mężczyzna cierpi na demencję.

Komentarze