Prokuratura bada poród naszej czytelniczki

Prokuratura bada poród naszej czytelniczki, potrzebujemy Waszej pomocy! Czytelniczka opisała nam swój poród, który jak sama powiedziała nie był wymarzony, chłopiec potrzebuje teraz pomocy, liczymy na Was!

Jestem mamą Natanka, prawie rok temu Natan przyszedł na świat, jednak to nie był wymarzony poród. Pojechałam do Szpitala Wojewódzkiego, tam po przyjęciu mnie z rozwarciem i skurczami nie podłączono mi KTG jak leżałam na sali, pomimo zgłaszania pielęgniarkom, że coś się ze mną dzieje, zaniedbano przedwczesny poród.

Sprawa obecnie jest w prokuraturze. Komisja lekarska powołana przez prokuraturę ma czas do końca roku na wydanie decyzji, czy był błąd lekarski, czy nie. Obecnie synek musi być ciągle rehabilitowany.

Jedyną nadzieją na widoczne poprawienie rozwoju Natana, jest terapia komórkami macierzystymi. Tylko jak każda szansa w Polsce i ta nie jest refundowana przez NFZ.

Lekarze nie poinformowali naszej czytelniczki o tej terapii. Dopiero rehabilitantka powiedziała o niej mamie Natanka.

Wcześniactwo, opóźnienie rozwoju psychoruchowego w stopniu znacznym, encefalopatia niedotlenieniowo-niedokrwienna, to schorzenia chłopca. Mama Natanka prosi Was o pomoc, Oszczędności się kończą, a potrzeby niestety wzrastają.

O Natanku więcej możecie przeczytać klikając TUTAJ. Możecie przekazać swój 1% a także dokonywać wpłat, które pomogą Natankowi.

express-w-twojej-sprawie

  • Prokuratura bada poród naszej czytelniczki, potrzebujemy Waszej pomocy!
  • Podaruj swój 1% lub wpłać darowiznę, więcej TUTAJ

Komentarze