Fot. Express Elblag

Znaleziono szkielet człowieka w lesie za Kościołem. Przed godziną 17:00 w lesie w Stagniewie, grzybiarze znaleźli szkielet człowieka, na miejscu jest już elbląska policja.

Grzybiarze przed godziną 17:00 w lesie w Stagniewie za Kościołem Matki Bożej Fatimskiej i św. Jana Pawła II znaleźli szkielet ludzki. O sensacyjnym odkryciu powiadomili elbląską policję.

Prowadzone są oględziny, szczątki są zabezpieczone i będą zbadane i określone przez biegłego z jakiego czasu pochodzą – mówi w rozmowie z nami podkomisarz Krzysztof Nowacki z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Stagniewo leży we wschodniej części miasta. Jest położone w granicach Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, na wysokości ponad 140 m n.p.m., a także w sąsiedztwie lasu miejskiego Bażantarnia. Graniczy z takimi dzielnicami jak: Dębica i Dąbrowa, a od wschodu ze wsią Stoboje.

Jest to była wieś włączona w 1990 roku w granice administracyjne miasta. Na terenie osiedla, wzdłuż jego granicy biegnie zielony szlak turystyczny, zwany „Ścieżką Jaszczurek”. W odremontowanym budynku byłego Domu Dziecka znajduje Diecezjalny Ośrodek Ewangelicko-Charytatywny „Betania”, który diecezja elbląska odkupiła w 1995 roku od miasta. W pobliżu mieści się także sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej

Więcej szczegółów wkrótce, do tematu będziemy wracać.

express-w-twojej-sprawie

  • Znaleziono szkielet człowieka w lesie za Kościołem
  • Szkielet znaleźli grzybiarze
  • Do tematu powrócimy

Komentarze