Strzelanina koło Elbląga! Podczas przeszukania jednej posesji policjanci znaleźli ukradzione z salonu motocykle. Wówczas doszło do napaści na policjanta. Jeden z mundurowych zaczął strzelać.

Strzelanina miała miejsce w Starym Cieszynie, w powiecie elbląskim. Przy próbie zatrzymania dwóch mężczyzn jeden z nich zaatakował policjantów. Podczas akcji jeden z mundurowych zaczął strzelać. Napastnicy zostali obezwładnieni. – o sprawie donosi RMF FM.

Zuchwały napad podczas meczu Polska – Portugalia

W czasie policyjnych czynności, przeszukania na prywatnej posesji w Starym Cieszynie koło Elbląga, policjanci ujawnili kontener z dwudziestoma motocyklami, które skradziono z jednego z salonów w Olsztynie. Do kradzieży doszło w dniu, w którym Polska grała mecz z Portugalią podczas Euro 2016. Złodzieje wykorzystali duże zainteresowanie spotkaniem we Francji i w momencie gdy ulice były wręcz wyludnione a cała Polska kibicowała naszej reprezentacji, w czasie meczu dokonali zuchwałego rabunku.

Agencja Ochrony nie zareagowała…

W czasie gdy doszło do włamania do salonu, podczas którego skradziono aż 20 nowych jednośladów, komunikaty o zdarzeniu natychmiast trafiły do agencji ochrony. Niestety ochrona nie zareagowała. Nie wiadomo czy pracownicy agencji ochrony byli tak pochłonięci meczem polskiej reprezentacji, że zignorowali komunikaty alarmowe, czy inne okoliczności wpłynęły na fakt braku reakcji.

Zatrzymano dwóch mężczyzn

Dziś policja w powiecie elbląskim zatrzymała do sprawy kradzieży 20 motocykli dwóch mężczyzn. Jeden z nich to 56-letni mieszkaniec Gdańska i właściciel posesji, w której ujawniono skradzione jednoślady. Drugi z zatrzymanych to 41-letni mieszkaniec Poznania.

  • Strzelanina koło Elbląga!
  • Podczas przeszukania jednej posesji policjanci znaleźli ukradzione z salonu motocykle.
  • Wówczas doszło do napaści na policjanta.
  • Jeden z mundurowych zaczął strzelać.

express-w-twojej-sprawie

Źródło: RMF

Komentarze