Nadkomisarz Marcin Grabowski nowym zastępcą komendanta policji w Elblągu

Nadkomisarz Marcin Grabowski nowym zastępcą komendanta policji w Elblągu. Rozkazem komendanta wojewódzkiego policji, nadkomisarz od dziś objął nowe obowiązki.

Nadkomisarzowi Marcinowi Grabowskiemu zostały powierzone obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie został odczytany dziś w auli Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Marcin Grabowski w Policji służy od 1994 roku. Do chwili obecnej zajmował stanowisko naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą.

– Cieszę się, że jest to osoba z naszej komendy a poza tym wiem, że jest to też ktoś doświadczony – mówił insp. Krzysztof Konert Komendant Miejski Policji w Elblągu.

Marcin Grabowski służy w policji od 1994 roku. Pracował głownie w pionie walki z przestępczością gospodarczą a także w Centralnym Biurze Śledczym. Od 2009 roku był naczelnikiem Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Elblągu.

– Przez czas jaki jestem w Policji widziałem jak przestępczość ewoluuje – mówi nadkom. Marcin Grabowski zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. – Musimy szybko poznawać sposób działania przestępców i skutecznie działać. Tak było m.in. w przypadku przestępczości gospodarczej. Metody działania sprawców zmieniały się bardzo szybko i to jak dobrze je znamy świadczy później o naszej skuteczności. Powierzenie mi obowiązków zastępcy komendanta to dla mnie duży awans i wyróżnienie będą więc starał się wypełniać je najlepiej jak umiem. – dodaje.

Marcin Grabowski z sukcesami od lat walczył z przestępczością gospodarczą. Jeżeli nadkomisarz już na nowym stanowisku wykazywał się będzie podobną determinacją w działaniu, policja w Elblągu ma szansę być jedną z najlepszych jednostek w regionie. Nadkomisarzowi Marcinowi Grabowskiemu życzymy sukcesów w nowej roli.

  • Nadkomisarz Marcin Grabowski nowym zastępcą komendanta policji w Elblągu.
  • Rozkazem komendanta wojewódzkiego policji nadkomisarz od dziś objął nowe obowiązki

Komentarze