Media Markt zwróci część pieniędzy

Media Markt zwróci część pieniędzy! Polacy niestety do półfinału ME nie dotarli, wiąże to się również z zakończeniem akcji Media Markt „Nasi w półfinale = darmowe zakupy” Sklep, jednak zwróci część pieniędzy, zobaczcie szczegóły.

Gratulujemy piłkarzom wspaniałej gry! A dla naszych klientów, którzy kibicowali najmocniej, mamy specjalną nagrodę – czytamy w oficjalnym komunikacie sklepu.

Jeśli brałeś udział w akcji „Kibicuj naszym”, czyli zrobiłeś zakupy za minimum 500 zł w dniach 2-5 czerwca i zarejestrowałeś paragon, Media Markt zwróci Ci 20% na karcie podarunkowej.

Nasza reprezentacja odniosła ogromny sukces i choć nie sięgniemy po złoto, zarówno piłkarzom, jak i kibicom, należą się ogromne gratulacje.

Widząc zaangażowanie klientów, Media Markt postanowił nagrodzić ich wiarę w biało-czerwonych – każda osoba, która wzięła udział w promocji i spełnia warunki określone w regulaminie akcji, otrzyma kartę podarunkową Media Markt.

Kartę podarunkową Media Markt o wartości 20% kwoty wydanej na zakupy otrzyma każdy konsument, który w wyznaczonych dniach dokonał zakupów o wartości minimum 500 zł w sklepie stacjonarnym Media Markt lub w sklepie internetowym mediamarkt.pl.

Karty będą do odbioru i realizacji w jednym z 57 sklepów stacjonarnych Media Markt w dniach od 18 lipca 2016r. do dnia 12 sierpnia 2016r.

Klienci Media Markt wygrywają zawsze
Klienci Media Markt wygrywają zawsze
  • Media Markt zwróci część pieniędzy!

Komentarze