Pan Ząbek i wpadka w TVP

Pan Ząbek i wpadka w TVP! Dziś w programie „Pytanie na śniadanie” (TVP2) doszło do groźnej, nieudanej sztuczki iluzjonisty, ofiarą sztuczki padła prowadząca Marzena Rogalska, która nie mogła kontynuować programu, odwieziono ją do szpitala.

Gościem sobotniego odcinka Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela był iluzjonista o pseudonimie Pan Ząbek. Miał zaprezentować sztuczkę z użyciem gwoździa. To sztuczka najstarsza na świecie. Nazywa się rosyjska ruletka – zapowiedział.

Trick polegał na tym, że w jednej z trzech papierowych toreb został ukryty ostry gwóźdź. Biorący udział w zabawie miał szybko zmiażdżyć wybraną. Pan Ząbek zaproponował, aby to Rogalska podjęła wyzwanie. Pełna obaw prezenterka z całej siły uderzyła w środkową torbę. Niestety, sztuczka się nie udała. W dłoni zszokowanej gospodyni utkwił gwóźdź.

Iluzjonista nie spodziewał się takiego obrotu sprawy i na wizji wykrzyknął: „K***, przepraszam! Przebiłem ci rękę. Przepraszam!” Magik przed sztuczką powiedział, że robił ją jedynie 2 razy.

Oficjalny profil programu „PnŚ” na facebooku napisał:

„Drodzy Państwo,
W sobotę 2 lipca o godzinie 9:37 w studio „Pytania na Śniadanie” emitowanego na antenie Dwójki, w trakcie pokazu iluzjonistycznego doszło do przykrego incydentu. Znany prestidigitator Marcin Połoniewicz (uczestnik m.in. Carnaval Sztukmistrzów, półfinalista programu „Mam Talent”, twórca autorskiego show, pokazywanego wielokrotnie w kilkudziesięciu miejscowościach) oraz Marzena Rogalska, gospodyni programu, demonstrowali trick ze składanym gwoździem.

Sztuczkę tę pan Marcin Połoniewicz pokazywał z powodzeniem już wcześniej, przed rozpoczęciem programu przeprowadzono próbę kamerową. Niestety na wizji trick się nie udał – Marzena Rogalska skaleczyła się w rękę i w asyście członków ekipy „PnŚ” pojechała do szpitala.

Lekarze ustalili, że skaleczenie jest powierzchowne. Marzenie zaaplikowano antybiotyk i zastrzyk przeciwtężcowy, a rękę opatrzono. Gospodyni „Pytania na śniadanie” czuje się dobrze – na facebookowej stronie programu można ją zobaczyć i usłyszeć w filmiku nagranym przez Tomasza Kammela.”

Wpadka w TVP, zobacz wideo:

  • Pan Ząbek i wpadka w TVP!
  • Marzena Rogalska trafiła do szpitala

Komentarze