fot. Express Elblag

Dramatyczny wypadek na krajowej siódemce w okolicy miejscowości Jazowa. Czołowe zderzenie i dachowanie. Pięć osób ciężko rannych. Wśród poszkodowanych jest dwoje małych dzieci w wieku 3 i 8 lat.

Jak udało nam się ustalić w rozmowie z policjantami z ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim, którzy pracowali na miejscu wypadku – sprawcą zdarzenia był kierowca Skody SuperB, który podróżował w stronę Elbląga i nagle, z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Skoda z dużą siłą uderzyła w Forda Focusa, którym w stronę Gdańska podróżowała czteroosobowa rodzina z małymi dziećmi w wieku 3 i 8 lat. Ich auto dachowało – wszyscy trafili z poważnymi obrażeniami do szpitala.

Do szpitala trafił także kierowca Skody. – Łącznie pięć osób ucierpiało w tym wypadku. Stan zdrowia na tą chwilę nie jest nam znany, ale zniszczenia pojazdów mówią wiele – dodali w rozmowie z nami policjanci.

Droga na odcinku Elbląg – Gdańsk jest zablokowana. Policjanci z Elbląga kierują podróżujących w stronę Trójmiasta objazdem przez Marzęcino. Kierowców jadących z przeciwnej strony, również policjanci z powiatu nowodworskiego kierują tym samym objazdem w stronę naszego miasta.

– Nie wiemy jeszcze jak długo potrwają czynności na miejscu zdarzenia. Dopiero po zakończonej pracy techników policyjnych, będziemy mogli częściowo udrożnić ruch. – dodali policjanci z KPP Nowy Dwór Gdański.

Stan trzeźwości obu kierujących, którzy uczestniczyli w wypadku, policjanci poznają dopiero po badaniach krwi w szpitalu.

  • Dramatyczny wypadek na krajowej siódemce w okolicy miejscowości Jazowa.
  • Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe.
  • Dachowanie forda którym podróżowała rodzina z małymi dziećmi
  • Pięć osób ciężko rannych – w tym dwoje dzieci w wieku 3 i 8 lat.

express-w-twojej-sprawie

Komentarze