Przebijał opony na zlecenie?

Przebijał opony na zlecenie? Mieszkaniec ulicy Wiślickiej w Elblągu zatrzymał 21-latka, który przebił mu opony w samochodzie. Pokrzywdzony zauważył wandala przez okno, pobiegł zanim i wezwał policję.

Zatrzymany mężczyzna powiedział, że miał „zlecenie”. Policjanci wyjaśniają okoliczności zajścia i tym samym wersję podejrzanego. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj (28 czerwca) przed północą. Mieszkaniec ulicy Wiślickiej zauważył przez okno młodego mężczyznę, który kręcił się przy jego skodzie.

Zszedł i zauważył, że ma przecięte dwie opony. Pobiegł za sprawcą i go zatrzymał. Po chwili na miejsce przyjechali policjanci, którzy przejęli podejrzanego mężczyznę. Okazał się nim 21-letni elblążanin, który przyznał się i oświadczył, że przebił nożem opony, bo ktoś mu kazał.

Straty jakie spowodował wandal to 600 zł. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. policjanci znaleźli przy nim nóż. Odpowie za zniszczenie mienia. grozi mu kara do 5 lat wiezienia.

  • Przebijał opony na zlecenie?
  • 21-letni elblążanin, który przyznał się i oświadczył, że przebił nożem opony, bo ktoś mu kazał
  • Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. policjanci znaleźli przy nim nóż
  • Policjanci wyjaśniają okoliczności zajścia i tym samym wersję podejrzanego
  • Odpowie za zniszczenie mienia. grozi mu kara do 5 lat wiezienia

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Komentarze