Poważny wypadek w Nowinie fot. Express Elblag

Poważny wypadek w Nowinie. Przewrócony TIR po zderzeniu z osobówką.  Droga s7 w kierunku Warszawy jest zablokowana. Dwa pasy ruchu stoją już od wyjazdu z Elbląga.

Z wstępnych ustaleń Expresss Elblag wynika, że na S7 zderzyły się dwa pojazdy – ciężarowy i osobowy. Po zderzeniu pojazdów, samochód ciężarowy przewrócił się na bok i istnieje zagrożenie, że stoczy się do rowu. Na miejsce skierowano kilka jednostek straży pożarnej, ratowników medycznych i policję. Jak wynika z pierwszych informacji z miejsca zdarzenia, jedna osoba jest ranna. Nie wiemy na tą chwilę w jakim jest stanie.

Do tego zdarzenia doszło przed godziną 10. Przyczyny wypadku póki co nie są znane. Wiemy, że pojazdy które zderzyły się, jechały w tym samym kierunku – w stronę Warszawy. Do wypadku doszło kilometr za Elblągiem.

Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, którzy ustalają szczegóły i wyjaśniają jak doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Wiadomo jedynie tyle, że jedna osoba jest ranna, a utrudnienia na odcinku S7 pomiędzy Elblągiem a Pasłękiem potrwać mogą kilka godzin. Samochód ciężarowy leży na boku i blokuje jeden z pasów ruchu. Na miejsce służby ściągają specjalistyczny dźwig, który ma pojazd postawić na koła.

Więcej informacji oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia już wkrótce.

  • Poważny wypadek w Nowinie, na S7 w stronę Warszawy.
  • Droga jest zablokowana.
  • Dwa pasy ruchu stoją już od wyjazdu z Elbląga.

express-w-twojej-sprawie

Komentarze