Niezwykły konkurs w Express Elbląg. Wygraj rodzinne zaproszenie do Nowej Holandii i zabierz dosłownie całą rodzinę. Bez wyjątków. Nagroda warta jest 400 złotych. Zasady konkursu publikujemy poniżej. Rozstrzygnięcie 1 lipca 2016 roku.

Express Elbląg od roku wita Was codziennie porankami na Facebooku. Każdego dnia o 6 rano na naszym fanpage (tutaj) publikujemy zdjęcie, prognozę pogody, bieżących solenizantów oraz dowcipy. Problem w tym, że po roku takich publikacji, zaczynają kończyć nam się pomysły na… kawały. A, że nie chcemy być nudni i się powtarzać, postanowiliśmy właśnie Was prosić o pomoc i wsparcie w kwestii stworzenia nowej formuły poranków Express Elbląg. Pomijając kwestię codziennej publikacji zdjęcia, w pozostałych kwestiach czekamy na Wasze pomysły dotyczące nowej formuły naszych poranków.

Aby wziąć udział w konkursie, wyślijcie na adres kontakt@expresselblag.pl swoją propozycję, rozpisaną w punktach, na poranki z Express Elbląg. Na propozycje czekamy do 1 lipca do północy. Dla przykładu podajemy jak taka propozycja ma mniej więcej wyglądać, bazując na obecnej formule poranków:

Twoje imię i nazwisko, numer telefonu a poniżej formuła rozpisana w taki lub podobny sposób.

A. Propozycja na tytuł: „Poranne Espresso na Dzień Dobry”
B. Kalendarium dnia
C. Solenizanci
D. Dowcipy dnia

TWÓJ SZCZEGÓŁOWY OPIS KAŻDEGO Z PUNKTÓW PORANKA. 

Najciekawszą propozycję, najbardziej atrakcyjną, która naszym zdaniem będzie najlepszą formą na poranki w nowym wydaniu, nagrodzimy zaproszeniem dla całej rodziny do Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia. Zwycięzca konkursu będzie mógł zabrać ze sobą do Nowej Holandii, dosłownie całą rodzinę. Nie ważne jak liczna jest Twoja rodzina – zabawę gwarantujemy dla wszystkich i bez wyjątku.

Zaproszenie dla zwycięzcy konkursu pozwoli wszystkim członkom jego rodziny spędzić wyśmienicie dzień i korzystać ze wszystkich atrakcji w Nowej Holandii a jest ich naprawdę sporo. Poniżej wymieniamy większość z tych atrakcji. Rodzinna wycieczka do Nowej Holandii to zabawa przez cały dzień – dla najmłodszych, trochę starszych i tych najstarszych.

Na Wasze zgłoszenia konkursowe – a zasady są proste – czekamy do 1 lipca 2016 roku do północy. Propozycje na poranki Express Elblag wysyłajcie na kontakt@expresselblag.pl. Pamiętajcie, że formuła poranków musi być ciekawa. Tak aby elblążanie – przynajmniej w większości – polubili ją. A więc, czas włączyć kreatywne myślenie i czekamy na pierwsze listy mailowe od Was. Wartość naszej nagrody to 400 złotych. Oto atrakcje, z których będziecie mogli korzystać podczas całodniowego pobytu w Nowej Holandii.

1411034931

Małpi Gaj
Dzieciństwo to najwspanialszy okres w życiu naszych pociech, dlatego powinniśmy zadbać, aby był on wypełniony radością i bezpieczną zabawą, kierując się tą myślą stworzyliśmy salę wyposażoną w 2 poziomowy labirynt z wieloma przeszkodami i zjeżdżalnią poprowadzoną wprost do ogromnego basenu wypełnionego kolorowymi piłeczkami.

Trampoliny
Skupisko 8 trampolin gwarantujące niezwykłe doznania i rozrywkę na najwyższym poziomie! Wiek nie ma znaczenia, tu wszyscy odnajdą coś dla siebie.

 

Poducha do skakania
To doskonałe miejsce dla dzieci, które w ciekawy i zupełnie nowy sposób mogą spożytkować swoje niemałe pokłady energii.

 

 

Obłędny Tunel
To urządzenie o wyjątkowym charakterze. To aż 6 metrów długości i 3 metry szerokości niezapomnianych emocji! Wchodząc do tunelu mamy wrażenie obcowania z fantazyjną przestrzenią kosmiczną, tracimy grunt pod nogami, widzimy wirujący miraż kolorów i świateł. Tunel sprawia że na klikanaście sekund doświadczamy uniesienia nad ziemią, tracimy punkt odniesienia i dajey ponieść się iluzorycznej grze świateł, barw i dźwięków.

Kopalnia Złota
Przyjdź do kopalni złota i obudź w sobie odkrywcę!

 

 

Labirynt
Budowla wyróżniająca się bardzo zawiłym układem dużej liczy pomieszczeń i łączących je krętych korytarzy. Wejść łatwo ale wyjść? Spróbuj sam.

 

 

Zjeżdżalnia Lew Gigant
Wizytówką Nowej Holandii jest 28 metrowa zjeżdżalnia, największa tego typu konstrukcja w Polsce z nominacją do wpisu do Księgi Rekordów Guinessa. Całkowicie bezpieczna zabawa dla dzieci powyżej 3 roku życia zapewnia niezapomniane wrażenia i wielkie emocje. Po wejściu na zjeżdżalnię roztacza się imponujący widok na najbliższe okolice oraz na Elbląg. Zjazd na dół odbywa się na dwa sposoby – szerokim łagodnym torem lub dynamiczną zjeżdżalnią z mini zakrętem. Na dole dla oczekujących na swój zjazd i zbierających siły, ścianka wspinaczkowa i nadmuchiwana poduszka do skakania.

Mini ZOO

Zwierzęta, które mogliśmy do tej pory oglądać jedynie na zdjęciach. Spotkamu tu: kangury, lamy, daniele, owce, owce kameruńskie, osły, żenety, króliki, kozy, dziki. Przy każdym wybiegu znajdują się opisy zwierząt.

 

Ścieżka Edukacyjna
Ścieżka Edukacyjna to połączenie edukacji z aktywnym wypoczynkiem. Podczas spaceru leśną ścieżką spotykamy 15 profesjonalnie przygotowanych tablic o tematyce ekologicznej tak istotnej w obecnych czasach.

 

Ptaszarnia

Na odwiedzających gości czekają tu bażanty, pawie i inne kolorowe ptactwo. Spotkanie z nimi z pewnością wywoła uśmiech na niejendej twarzy.

 

 

Osada Wikingów
Miejsce przepełnione historią, dające możliwość przeniesienia się w czasie. Niesie ze sobą walory edukacyjne, o które cieżko w szkolnych ławkach. Osada Wikingów przenosi nas do VIII wieku. Możemy tam zobaczyć jak żyli i czym zajmowali się skandynawscy wojownicy.

Wyspa Nielotów
Urokliwa wyspa wypełniona egzotycznym ptactwem, spotkamy tutaj: gęsi Kubańskie, kaczki Karolinki, czarne łabędzie, kaczki Krzyżówki, kaczki Mandarynki.

 


Wyspa MOAI

Na terenie Parku znajduje się miniaturowa replika posągów MOAI znajdujących się na Wyspach Wielkanocnych. Zobaczyć je można podczas rejsu statkiem oraz z pobliskiego ZOO.

 


Wyspa STONEHENGE

Replika znanego w całej Europie megalitycznego kręgu znajdującego się w południowej Anglii. Wybudowanego prawdopodobnie prze zwyznawców kultu księzyca i słońca.

 


Plac Zabaw

To atrakcja skierowana do najmłodszych gosći. Na placu zabaw znajduje się: basen z kulkami, dwie trampoliny, dmuchany plac abaw, oraz dmuchana zjeżdżalnia. Nic nie daje tyle radości jak beztroska zabawa na świeżym powietrzu. Oczywiście pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry.


Wyspa Iluzji

Jaka jest różnica pomiędzy tym co widzimy, a tym jak to działa? To miejsce gdzie prawa fizyki i zdrowy rozsądek nie obowiązują. Gdzie zadamy sobie pytanie jak to jest możliwe.

 


Dwór Króla Artura – Camelot.

Przenieśmy się do zamierzchłych czasów, gdy dzielni rycerze Króla Artura zasiadali przy okrągłym stole. A legenda o mieczu w kamieniu staje się rzeczywistością. Spróbuj, może to właśnie Tobie uda się wydobyć miecz z kamienia.

 

Wyspa Zakochanych
Cudowne miejsce dla każdej pary, spędzone tu chwile jeszcze bardziej Was do siebie zbliżą i pozwola zapomnieć o codzienności.

 

 

Wyspa Potworów
Zaginiony świat, nieodkryty i niezbadany. W naszym Parku staniesz oko w oko ze stworzeniami których istnienia nie potwierdziły jak dotąd żadne wiarygodne źródła. Na wyspie spotkamy: Yeti, Potwór z Loch Ness, Jaszczura Morskiego i wiele innych niespotkanych dotąd stworów.

Rejs siecią kanałów rowerem wodnym lub łódką

Nowa Holandia to kompleks na terenie którego znajdują się akweny wodne połączone siecią kanałów o łącznej długości 12 km. Zapraszamy do wypożyczenia łodki lub rowerku wodnego.

 


Rejs tramwajem wodnym

3392230-minutowy rejs tramwajem wodnym po kanałach wokół Nowej Holandii. Statek 60-osobowy a nad bezpieczeństwem czuwa kapitan.

 


Komentarze