Tu się korkuje - czyli wakacyjny traffic Express Elblag / FOT. Express Elblag

Tu się korkuje, czyli wakacyjny serwis drogowy portalu Express Elblag. Przez całe wakacje na naszych łamach w piątki i w niedzielę, przybliżać Wam będziemy bieżącą sytuację z dróg w kierunku Mazur oraz Morza Bałtyckiego.

Wakacyjny serwis drogowy to informacje, transmisje na żywo i aktualności z sytuacji na drogach naszego regionu. Liczymy na współpracę z Wami. Czekamy na Wasze zdjęcia i informacje z dróg, przez całe wakacje. Wysyłajcie nam wiadomości poprzez e-mail: kontakt@expresselblag.pl. Zdjęcia i filmy możecie także wysyłać za pomocą formularza kontaktowego i tzw. „SZYBKI KONTAKT Z EXPRESS ELBLAG” lub MMS-em na nasz całodobowy numer zgłoszeniowy: +48.668 054 444.

Dziś od wczesnych godzin rannych na krajowej „siódemce” na wysokości Elbląga, zrobiło się ciaśniej. Wszystko za sprawą trwających prac związanych z przebudową obwodnicy naszego miasta i docelowo połączenia z budowaną nową drogą S7. Na Obwodnicy Elbląga obowiązuje wiele zmian w ruchu pojazdów, co sprawia że chwilami tworzą się korki. Dziś nie jest jeszcze najgorzej. Policjanci przewidują, że przez całe wakacje będzie ciasno i niebezpiecznie.

Nad morze ruszyła znaczna część Polski, bo wczoraj rozpoczęły się wakacje, a pogoda jest wręcz idealna, aby choć weekend spędzić nad wodą. I tak, w kierunku Gdańska stoimy – na szczęście nie aż tak długo już w Kazimierzowie a następnie na obwodnicy Nowego Dworu Gdańskiego. Gorzej jest dalej, za Wisłą. Tam korek od Kiezmarka aż do Koszwał. W przeciwnym kierunku, w okolicy Miłomłyna zaczyna się korkować, a dopiero w Ostródzie musimy liczyć się z bardziej poważnymi utrudnieniami na drodze.

Wybierając się do Stegny drogą nr 502, utrudnienia możemy napotkać przed Żelichowem. Dużo wolniej, w ciągu pojazdów, z prędkością około 30 kilometrów na godzinę, jedziemy także od miejscowości Tujsk do Rybiny. Kierowcy – na tym odcinku bądźcie szczególnie ostrożni. Noga z gazu i patrzcie w lusterka. Pamiętajcie o motocyklistach. 

Prognozy są jednak takie, że z godziny na godzinę może być gęściej i korków będzie przybywać.

Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®

Traffic – wakacyjny serwis drogowy ExpressElblag.pl

Komentarze