Dni Elbląga 2016 - pierwszy dzień fot. Express Elblag

Dni Elbląga 2016 – dzień pierwszy za nami. Pierwszego dnia przeprowadziliśmy 16 transmisji na żywo z Wyspy Spichrzów. Również dziś będziemy nadawać na żywo!

Krótkie podsumowanie tego co działo się na Wyspie Spichrzów pierwszego dnia – obejrzyjcie wideo.

Wczoraj, 24 czerwca oficjalnie rozpoczęły się Dni Elbląga, byliśmy na nich z naszym obiektywem, transmitowaliśmy dla Was na żywo to co się działo na Wsypie Spichrzów. Dziś drugi dzień i nas, i naszych transmisji także nie zabraknie.

Wielkie koncertowanie na Wyspie Spichrzów rozpoczął Rafał Brzozowski, znany z takich utworów jak: „Za mały jest świat”, „Tak blisko”, czy „Magiczne Słowa”

Po Rafale Brzozowskim na scenie pojawiła się grupa Video, która na dobre rozruszała elblążan, żar lał się z nieba, ale to nie przeszkadzało elblążanom bawić się dalej przy muzyce Libera, Mateusza Ziółko oraz Aleksandry Nizio.

Nie tylko artyści zadbali o dobre samopoczucie elblążan, do akcji weszła straż pożarna, która skropiła chłodną wodą widownię. Nie po raz pierwszy nasi strażacy udowodnili, że można na nich liczyć.

Po godzinie 21 na scenę wszedł Prezydent Witold Wróblewski, który oficjalnie zainaugurował Dni Elbląga 2016, mieszkańcom życzył dobrej zabawy i zapowiedział gwiazdę wieczoru – zespół Varius Manx.

Dni-Elblaga-2016-oficjalnie-otworzyl-Prezydent-Witold-Wroblewski

Dziś kolejny dzień i kolejne koncerty. Scena będzie należała do Jamala, Happysad oraz Kalwi & Remi i Maryli Rodowicz.

Będziemy dla Was na żywo transmitowali występy artystów. Bądźcie z nami na Facebooku.Tak zakończyliśmy transmisję live z pierwszego dnia Święta Elbląga

Varius Manx „Orla cień” Tą transmisja kończymy pierwszy dzień Dni Elbląga 2016 – i nasze wejścia na żywo. Do zobaczenia jutro 🙂

Opublikowany przez Express Elblag na 24 czerwca 2016

Komentarze