Zwyrodnialec z naszego regionu złapany!

Zwyrodnialec z naszego regionu złapany! Morderca, który dokonał dwóch zabójstw, jest już w rękach policji, mieszkańcy odetchnęli z ulgą.

Przypomnijmy, do makabrycznego zdarzenia doszło w miejscowości Jawty Wielkie, w powiecie iławskim. Jeden z mieszkańców przed południem zauważył, że jego sąsiadka leży nieprzytomna na przydomowym podwórku. Zaraz po przyjeździe policji znaleziono jej syna. Prokuratura na miejscu potwierdziła, że doszło do podwójnego morderstwa, 86-letniej kobiety oraz jej syna (61 lat).

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Olsztynie oraz funkcjonariusze Sekcji Antyterrorystycznej KWP w Olsztynie weszli do mieszkania w bloku jednego z osiedli w Iławie. Na miejscu zatrzymali osiemnastoletniego Tomasza B. Jest podejrzany o dokonanie podwójnego morderstwa w Jawtach Wielkich w gminie Susz pod koniec maja.

Mężczyzna przyznał się do winy. Na miejscu morderstwa odbyła się już wizja lokalna – poinformował Onet sierż. Tomasz Markowski z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Policja póki co nie podaje szczegółów na temat motywów, jakimi kierował się młody człowiek. Wiadomo jedynie, że usłyszał zarzuty zabójstwa dwóch osób ze szczególnym okrucieństwem. Przypomnijmy, kobieta została uduszona a mężczyzna otrzymał kilkanaście ciosów nożem.

 

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie –
klikając tutaj

lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Zwyrodnialec z naszego regionu złapany!
  • Mężczyzna przyznał się do winy
  • Mężczyzna zamordował kobietę oraz jej syna

Komentarze