Uderzył w drzewo, uratował sarnę fot. Express Elblag

Miał do wyboru drzewo albo sarnę, wybrał drzewo. Przed godziną 11:00 w miejscowości Zastawno, doszło do zderzenia samochodu osobowego z drzewem, kierowca uratował sarnę.

Około godziny 11:00, kierowca VW Passat jechał w kierunku Pomorskiej Wsi, w miejscowości Zastawno (droga 509) w pewnym momencie na drogę wybiegła sarna. Kierowca w ułamku sekundy musiał podjąć decyzję, czy uderzyć w sarnę, czy w drzewo. Kierowca zdecydował uderzyć w drzewo, ratując życie sarnie.

23 – letni kierowca z licznymi obrażeniami, między innymi ze złamaną nogą został przewieziony do szpitala. Kierowca jechał sam i był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia pracuje policja oraz straż pożarna, która kieruje ruchem. Na tym odcinku drogi często dochodzi do wypadków, najczęściej jednak przyczyną jest nadmierna prędkość oraz alkohol.

 

 

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie –
klikając tutaj

lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Miał do wyboru drzewo albo sarnę, wybrał drzewo
  • kierowca uderzył w drzewo, ratując sarnę

 

Komentarze