Kolejny Wasz sukces - piesek odnaleziony

Kolejny Wasz sukces – piesek odnaleziony! 22 czerwca prosiliśmy Was o pomoc w odszukaniu pieska, który zaginał w Bażantarni, szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ. Wczoraj po południu piesek się odnalazł.

W środę 22 czerwca napisaliśmy: „12-letni piesek Arba zaginął w niedzielę w okolicy wiaty Wiktorówka, prosimy Was o rozpowszechnianie tej informacji” Wczoraj w czwartek, 23 czerwca udało się odnaleźć zgubę.

„SZCZĘŚLIWY FINAŁ AKCJI POSZUKIWAWCZEJ. Arba zmęczona, brudna i wystraszona jest już w domu. Odnaleźliśmy ją w Bażantarni dzięki waszej pomocy. Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.” – napisał wczoraj popołudniu właściciel pieska.

To już kolejny szczęśliwy finał akcji poszukiwawczej z Waszym udziałem, wcześniej udało się odszukać niewidomego pieska.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie –
klikając tutaj

lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Kolejny Wasz sukces – piesek odnaleziony!
  • Wcześniej dzięki Wam udało się odnaleźć niewidomego pieska

Komentarze