Kibicuj naszym z Gekonem w Elblągu!

Kibicuj naszym z Gekonem w Elblągu! Turniej Euro 2016 rozkręca się na dobre, a wraz z nim nasza drużyna. Biało-Czerwoni wygrali 2 mecze i zremisowali z mistrzami świata.

Polska z 7 punktami, bez straconej bramki wyszła z drugiego miejsca w grupie i teraz o ćwierćfinał zagra ze Szwajcarią. Polacy podejmą Szwajcarów już w sobotę o 15:00, rywal jest jak najbardziej w zasięgu podopiecznych Adama Nawałki. Wielu ekspertów wskazuje, że może to być mecz łatwiejszy od meczu z Ukrainą. Ukraina nigdy nam nie leżała, do tego nasi wtorkowi rywale nie mieli nic do stracenia, grali bez presji o honor!

Coraz częściej mówi się, że będziemy czarnym koniem turnieju. Biało-Czerwoni są na fali, w związku z tym, Sklep Gekon w Elblągu wychodzi do kibiców z akcją „Kibicuj naszym z Gekonem w Elblągu”, za akcją idą promocje, zobaczcie jakie.

Kibicuj naszym z Gekonem w Elblągu! – promocje:

Promocja numer jeden: Jeśli Polska pokona Szwajcarię, każdą FIFĘ kupisz za pół ceny w sklepie Gekon w Elblągu!
Promocja numer dwa: Przy każdym golu strzelonym przez reprezentację Polski, dostaniesz 5% zniżki na wybraną grę!
Promocja numer trzy: Do końca czerwca możesz liczyć na 10% zniżki na każdą grę!

Gekon Elbląg

Gekon – to sklep stworzony przez graczy dla graczy! W Elblągu przy ulicy Hetmańskiej 11/15, fani gier znajdą wszystko to czego szukają. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku od godz. 10 do 18. A w soboty od 10 do 14.

  • Kibicuj naszym z Gekonem w Elblągu!
  • FIFA za pół ceny, 5% zniżki przy każdym golu Polaków!

Komentarze