Uderzyła w koparkę na siódemce

Uderzyła leksusem w koparkę. Gigantyczny korek na siódemce. Dzisiaj nad ranem na obwodnicy Elbląga doszło do kolizji osobowego auta z koparką. 59-letnia mieszkanka Olsztyna trafiła do szpitala. Na drodze s7 były utrudniania w ruchu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Uderzyła leksusem w koparkę – zobacz zdjęcia zakorkowanej siódemki:

Do zdarzenia doszło około godziny 6. na obwodnicy Elbląga w okolicach skrzyżowania z drogą na Helenowo. 59-letnia mieszkanka Olsztyna, która jechała w stronę gdańska zjechała na pas z „lewoskrętem” i uderzyła w audi, a następnie w tył koparki. Kobieta miała dużo szczęścia, gdyż wjechała wprost pod tzw. „łychę”.

Z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła na obserwację do szpitala. Policjanci zorganizowali ruch wahadłowo. Przez kilkadziesiąt minut były utrudniania w ruchu. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Od początku roku na terenie działania elbląskiej policji było 828 kolizji, tj. o 75 kolizji więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Jeżeli chodzi o wypadki to drogówka odnotowała ich 65, tj. o 13 mniej niż rok temu. Jest jednak jest więcej zabitych. W tym roku na elbląskich drogach straciło życie 8 osób (w 2015 – jedna).

Policjanci ostrzegają przed brawurą i tym samym brakiem wyobraźni, który zaraz po nadmiernej prędkości, jest główną przyczyną wypadków.

  • Uderzyła leksusem w koparkę. Gigantyczny korek na siódemce
  • Do zdarzenia doszło około godziny 6. na obwodnicy Elbląga w okolicach skrzyżowania z drogą na Helenowo
  • Z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła na obserwację do szpitala

Komentarze