Był poszukiwany 3 listami gończymi - zatrzymali go policjanci z Elbląga

Był poszukiwany 3 listami gończymi – zatrzymali go policjanci z Elbląga. Dzisiaj rano policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 20-letniego elblążanina poszukiwanego trzema listami gończymi.

 

Mężczyzna ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu w centrum Torunia. Podczas zatrzymania nie stawiał oporu. Był ścigany za przestępstwa narkotykowe i przestępstwa przeciwko mieniu.

20-letni Adam S. był ścigany od stycznia br. za przestępstwa narkotykowe, jak również te związane z kradzieżami. Policjanci ustalili, że najpierw przebywał w Gdańsku, a później trop ich zaprowadził do centrum Torunia. W okolicach starego miasta wynajmował mieszkanie. Policjanci weszli do niego dzisiaj około godziny 7.

20-latek był bardzo zaskoczony lecz nie stwarzał problemów podczas zatrzymania. Miał przy sobie marihuanę. Został przewieziony do Elbląga i zostanie osadzony w zakładzie karnym.

 

 

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie –
klikając tutaj

lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Był poszukiwany 3 listami gończymi – zatrzymali go policjanci z Elbląga
  • Mężczyzna ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu w centrum Torunia
  • 20-letni Adam S. był ścigany od stycznia br. za przestępstwa narkotykowe, jak również te związane z kradzieżami

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Komentarze