Sąsiedzi zapraszają na mecz - każdy gol dla Polski to prezent

Sąsiedzi zapraszają na mecz – każdy gol dla Polski to prezent. Kilka dni temu informowaliśmy Was o powstaniu Strefy Kibica w pubie Sąsiedzi, jutro kolejny mecz Polaków i kolejne atrakcje.

Jak na razie idzie nam rewelacyjnie, Pub Sąsiedzi zaprasza już teraz do WSPÓLNEGO kibicowania we wtorek o godzinie 18.00. Dostępne będą 3 sale: sala główna, sala z projektorem, oraz ogródek przed lokalem.

Każde miejsce posiada swój unikalny klimat, a wspólne kibicowanie to coś, czego nie przeżyjemy w zaciszu domowym dlatego serdecznie zapraszamy.

Mecze z Sąsiadami to nie tylko sam sport, to przede wszystkim wspaniały klimat w piknikowym stylu. Podczas Wszystkim meczy reprezentacji Polski, pub Sąsiedzi oferuje potrawy z grilla, przepyszną pizze i wiele innych smakowitych atrakcji.

To co najważniejsze to promocja dla tych, których kibicowanie zostanie wynagrodzone przez naszych piłkarzy!!! KAŻDY GOL REPREZENTACJI POLSKI to prezent od Sąsiadów. Rąbek tajemnicy jest taki, że pierwszy gol to Specjalny gratis o pojemności 0,5l!!!

Miejsce można zarezerwować dzwoniąc pod tel. 556198706 oraz 660778967

  • Sąsiedzi zapraszają na mecz – każdy gol dla Polski to prezent
  • Każdy gol Polaków to prezent od Sąsiadów
  • Strefa Kibica w pubie Sąsiedzi
  • Miejsce można zarezerwować dzwoniąc pod tel. 556198706 oraz 660778967

Komentarze