Dziecko wypadło z okna

Dziecko wypadło z okna. W piątek pod wieczór matka nie upilnowała 16-miesięcznego dziecka, które wypadło z okna. Dziecko spadło z ponad 5 metrów.

Do zdarzenia doszło w Olsztynie, na półpiętrze w bloku na Zatorzu, dziecko z poważnymi obrażeniami główki trafiło do szpitala. Matka była nietrzeźwa, tak wynika ze wstępnych ustaleń olsztyńskiej policji. Teraz matka otrzyma zarzuty narażenia swojego dziecka na utratę życia lub zdrowia.

To niestety nie jedyny przypadek pijanej matki, która naraziła na niebezpieczeństwo swoje dziecko. Inna kobieta, mieszkanka Olsztynka, mając ponad 2,5 promila „opiekowała” się dwojgiem dzieci.

Ta matka również została zatrzymana, za sprawowanie opieki nad dziećmi pod wpływem alkoholu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie –
klikając tutaj

lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Dziecko wypadło z okna
  • 16 miesięczne dziecko z obrażeniami główki trafiło do szpitala
  • Zdarzenie miało miejsce w Olsztynie
  • pijana matka zajmowała się swoim dzieckiem
  • za sprawowanie opieki nad dziećmi pod wpływem alkoholu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności

Źródło: Onet/Express Elblag

Komentarze