Chleb z niespodzianką - zdjęcie nadesłane od Pani Katarzyny

Piekarze wrzucają co im się podoba, kolejny chleb z niespodzianką. Nasza Czytelniczka poinformowała nas o kolejnym przypadku znaleziska w chlebie. O wcześniejszym przypadku można przeczytać klikając TUTAJ.

„Niedawno czytałam o znalezisku w pieczywie z innej piekarni. Kupiłam chleb graham w jednym z elbląskich marketów, producentem tego pieczywa jest SPOŁEM PSS ELBLĄG, nie będę szła z tym do sanepidu ale powinnam. Oburza mnie fakt, że piekarze wrzucają do ciasta chlebowego co im się podoba, zapewniam, że już z tej piekarni pieczywa nie kupię.” – pisze do nas Czytelniczka.

Chleb z niespodzianką, zdjęcie nadesłane od Czytelniczki
Chleb z niespodzianką, zdjęcie nadesłane od Czytelniczki

Zdaniem czytelniczki w chlebie znajduje się kawałek skóry lub gumy, precyzyjnie nie potrafi stwierdzić co to takiego, we wcześniejszym przypadku w chlebie znajdował się kawałek ścierki, którą czyszczone są piece- tak twierdziła  przedstawicielka piekarni Bielany.

Co znalazło się w tym chlebie? Spróbujemy tego się dowiedzieć w następnym tygodniu, szczegóły wkrótce.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie –
klikając tutaj

lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Piekarze wrzucają co im się podoba, kolejny chleb z niespodzianką
  • Piekarze bez żadnej kontroli

 

Komentarze