Nastolatek spóźnił się do internatu / fot. internat.mechaniak.edu.pl

Nastolatek spóźnił się do internatu i aby uniknąć nieprzyjemnego spotkania z portierką, wpadł na pomysł, którego szybko pożałował. Efekt był taki, że chłopak złamał kręgosłup. Tą wyjątkową bezmyślnością wykazał się pewien 18-latek z Bartoszyc na Warmii i Mazurach.

Chłopak nie wrócił na czas do internatu. Nie chcąc spotykać się portierką postanowił dostać się do swojego pokoju … po rynnie. Bardzo szybko pożałował tego pomysłu. O sprawie donosi Fakt24.

Była środa, 15 czerwca. Po godzinie 23 do internatu mieszczącego się przy ulicy Limanowskiego w Bartoszycach wrócił 18-letni lokator. Chłopak nie miał najmniejszej ochoty tłumaczyć się portierce, dlaczego się spóźnił. Po chwili do głowy wpadł mu szalony pomysł. Postanowił, że do swojego pokoju na pierwszym piętrze dostanie się przez okno. Nie było to jednak proste. Musiał wspiąć się do niego po rynnie.

18-latek jak wymyślił, tak zrobił. Zaczął wspinać się do pokoju. Coś poszło jednak nie tak. – W pewnym momencie stracił przyczepność i upadł z kilku metrów na twarde podłoże – poinformowali dziennikarzy gazety Fakt policjanci, którzy niedługo po upadku pojawili się na miejscu. Mundurowi zbadali chłopaka testerem, który wskazał, że może on być pod wpływem alkoholu. Nastolatek przyznał im się, że wcześniej wypił dwa piwa.

Rannym 18-latkiem zajęła się załoga pogotowia. Karetka zabrała go do szpitala. Tam okazało się, że chłopak ma złamany kręgosłup. Zajęli się nim lekarze. Funkcjonariusze wyjaśniają teraz dokładne okoliczności wypadku.

[TS_VCSC_Icon_Font icon = „ts-super-arrow-circle-prawo” size = „20” animacja = „ts-nieskończona-css-flash” color = „# ff0000”] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informacje W.
Przez formularz na Stronie –
klikając here

Lub na e-mail:  kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon = „ts-super-arrow-circle-prawo” size = „20” animacja = „ts-nieskończona-css-flash” color = „# ff0000”] Informuj nas cala dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w Roku wysyłając SMS, MMS LUB telefonując:  +48668054444

  • Wyjątkową bezmyślnością wykazał się pewien nastolatek z Bartoszyc na Warmii i Mazurach.
  • Nastolatek spóźnił się do internatu – źle skończył bo złamał kręgosłup.

Źródło: Fakt24

Komentarze