Niewidomy piesek się odnalazł!

Niewidomy piesek się odnalazł! Wczoraj prosiliśmy Was o pomoc w odnalezieniu niewidomego pieska. Dziś zostaliśmy powiadomieni o odnalezieniu pieska, dziękujemy każdemu z Was co przyczynił się do jego uratowania

Wczoraj pies zaginął w Nowym Dworze Gdańskim w okolicy ulicy Morskiej. Jak informują właściciele – Karuś przestraszył się motocykla, zerwał szelki i wyrwał się z obroży! Biegł przed siebie aż zniknął nam oczu. Nie wiemy co się z nim dzieje. Bardzo martwimy się o niego. Jedyna nadzieja w internautach i ludziach dobrej woli, którzy może przygarnęli naszego psiaka. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Dziś Pani Beata Bieniak, prezes zarządu Fundacji „Dom dla Kundelka” poinformowała nas, że piesek został odnaleziony na ogródkach działkowych, schował się pod krzakiem. Piesek wróci jeszcze dziś do fundacji.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie –
klikając tutaj

lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

 

  • Niewidomy piesek się odnalazł!
  • Piesek jeszcze dziś wróci do Fundacji „Dom dla Kundelka”
  • Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w akcji odnalezienia pieska

Komentarze