Zdjęcie ilustracyjne

Wierzyć się nie chce w to, do czego zdolni są ludzie. Ten mężczyzna był tak pijany że spadł z motoroweru. Jechał jednośladem mając prawie 4 promile…

Kompletnie pijany motorowerzysta z poważnymi obrażeniami głowy trafił wczoraj do szpitala. 46-letni mężczyzna motorowerem wywrócił się na przejściu dla pieszych w Pasłęku.

Nieprzytomnego mieszkańca gminy Pasłęk przetransportowano do szpitala wojewódzkiego w Elblągu. Badanie na zawartość alkoholu wykazało aż… 3,6 promila. Jak mężczyzna wyzdrowieje usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwym i spowodowania kolizji. Grozi za to do 2 lat więzienia.

– Zdarzenie miało miejsce około godziny 21. na przejściu dla pieszych przy ulicy Steffena w Pasłęku. 46-letni mieszkaniec gminy Pasłęk zjechał na „wysepkę”, spadł z pojazdu i uderzył głowa w asfalt. Świadkowie mówią, że wyglądało to jakby zasłabł. Być może tak było, gdyż stężenie alkoholu w jego organizmie było spore. – informuje Jakub Sawicki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

– Badanie wykazało dokładnie 3,6 promila. Gdy stan zdrowia motorowerzysty ulegnie poprawie, usłyszy zarzuty i czeka go odpowiedzialność karna. – dodaje Sawicki.

Mężczyzna odniósł poważne obrażenia głowy i trafił do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Na szczęście w tym czasie nie było nikogo na pasach.

Jak mężczyzna wyzdrowieje usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwym i spowodowania kolizji. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

  • Był tak pijany że spadł z motoroweru. Miał prawie 4 promile
  • Z poważnymi obrażeniami głowy trafił wczoraj do szpitala

Do Końskiego Zdrowia zapraszają Lucyna Malec i Marek Siudym
Do Końskiego Zdrowia zapraszają Lucyna Malec i Marek Siudym

ZOBACZ TAKŻE: ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY I RODZINNY FESTYN W KOŃSKIM ZDROWIU W ELBLĄGU. JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ. Na imprezę zapraszają znani aktorzy, którzy pojawią się w Elblągu – Lucyna Malec i Marek Siudym. ZOBACZ FILM I POZNAJ WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY ORAZ PROGRAM ZAWODÓW I FESTYNU W KOŃSKIM ZDROWIU – KLIKNIJ TUTAJ.


[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze