84-latek zasłabł w mieszkaniu

84-latek zasłabł w mieszkaniu na Skrzydlatej. Dzisiaj (16 czerwca) przed południem policjanci wspólnie ze strażakami interweniowali w jednym z mieszkań przy ulicy Skrzydlatej w Elblągu.

Tam zasłabł 84-letni mężczyzna, który sam przebywał w domu. Zdążył zadzwonić do córki, która zaalarmowała sąsiadów, a oni z kolei strażaków i policjantów.

Interwencja miała miejsce kilka minut przed południem. Na miejsce zostali wezwani policjanci i strażacy, którzy weszli do mieszkania przez okno.

Zastali leżącego na podłodze w pokoju 84-letniego mężczyznę, który zasłabł. Był przytomny lecz nie mógł się poruszać. Wcześniej zdążył tylko zadzwonić do córki, która przebywała w Olsztynie i w kilku słowach podać, że źle się czuję.

Kobieta zaalarmował sąsiadów, którzy bezskutecznie próbowali dostać się do środka i wezwali na pomoc mundurowych. Dzięki sprawnej akcji mężczyźnie została udzielona pomoc przez ratowników karetki i trafił na obserwacje do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Nasz czytelnik w tym czasie akurat stał na przejeździe kolejowym i widział jadącą karetkę z 84-latkiem. Całe szczęście, że akurat szlaban się otwierał, ja stałem tam od początku, minęło jakieś 10 minut – mówi w rozmowie z nami nasz czytelnik.

Zdjęcie nadesłane od czytelnika
Zdjęcie nadesłane od czytelnika

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie –
klikając tutaj

lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • 84-latek zasłabł w mieszkaniu na Skrzydlatej
  • Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo

Komentarze