Uwaga kierowcy - dziś utrudnienia w ruchu

Uwaga kierowcy – dziś utrudnienia w ruchu. Olimpia Elbląg gra dziś mecz barażowy o wejście do 2 ligi. W związku z tym kibice planują przemarsz!

W związku z planowanym dzisiaj meczem Olimpii Elbląg z Motorem Lublin mogą wystąpić utrudnienia w ruchu z uwagi na przemarsz kibiców. Pociąg z kibicami z Lublina ma przyjechać o godzinie 15.

Na trasie przemarszu kibiców w godzinach od 15.oo do 20.oo (od dworca do ulicy Agrykola) mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Przypominamy, że mecz z Motorem rozpocznie się o godz. 17:00 Nad bezpieczeństwem będą czuwać policjanci z Elbląga i Olsztyna.

Przypomnijmy Olimpia Elbląg wygrała pierwszy mecz barażowy na wyjeździe z Motorem Lublin 1 do 0, jeśli utrzyma ten pozytywny rezultat, awansuje do drugiej ligi!

W związku z przyjazdem kibiców gości, zamknięta zostanie brama wejściowa na stadion od ulicy Wspólnej. Wejść na stadion będzie można tylko od ulicy Agrykola, tam też już 2 godziny przed meczem będą otwarte dwie kasy biletowe –  czytamy  w oficjalnym komunikacie Olimpii Elbląg. Trzymamy dziś kciuki za piłkarzy Olimpii Elbląg!

 

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Uwaga kierowcy – dziś trudnienia w ruchu
  • Na trasie przemarszu kibiców w godzinach od 15.oo do 20.oo (od dworca do ulicy Agrykola) mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.
  • Olimpia Elbląg – Motor Lublin o godzinie 17:00
  • Olimpia gra dziś o awans do 2 ligi

Komentarze