Lewy choć strzelimy fotę – czyli nasi są wszędzie. Kibice z Pasłęka we Francji. Na filmie opublikowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej widać właśnie kibiców z naszego regionu. Niektórzy załapali się nawet na zdjęcie z gwiazdami reprezentacji Polski.

Oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej – publikuje materiały filmowe ze zgrupowań reprezentacji Polski. Specjalny kanał PZPN „Łączy nas piłka” publikuje kulisy, reportaże, relacje, skróty meczów, bramki, treningi, wywiady czy konferencje prasowe. Na filmie opublikowanym przed wyjazdem do Paryża, widać kibiców z Pasłęka, którzy czekali na polską reprezentację pod hotelem. Jeden z fanów piłki nożnej, mieszkaniec naszego regionu miał to szczęście, że zrobił sobie selfie z Robertem Lewandowskim. Do wspólnego zdjęcia, gwiazdę polskiej piłki, mieszkaniec Pasłęka zachęcił w sposób bezpośredni.

„Prze uprzejmy kibic od sweetfoci, mistrz elokwencji – „Lewy choć strzelimy fotę”. – napisał jeden z internautów o kibicu z Pasłęka.

Przed meczem Polska – Niemcy

Wszystko wskazuje na to, że Wojciech Szczęsny przegrał walkę z czasem. W czwartek w bramce w meczu z Niemcami stanie Łukasz Fabiański. W środę reprezentacja przyleciała do Paryża. Nim Polacy wylecieli do Paryża, spotkać się nimi mogli kibice z Pasłęka.

Szczęsny ma mocno stłuczony mięsień czworogłowy, po meczu z Irlandią Północną zrobił się tam krwiak, noga była opuchnięta, bramkarz Romy nie mógł trenować. We wtorek wieczorem Szczęsny poczuł się lepiej, ale czasu do meczu jest za mało, by ryzykować jego zdrowiem.

W środę o 10.20 reprezentacja wyleciała z lotniska w Saint-Nazaire do Paryża. Mecz z Niemcami w czwartek o 21. Kto wygra? Jak obstawiacie?

  • Lewy choć strzelimy fotę – czyli nasi są wszędzie.
  • Kibice z Pasłęka we Francji.
  • Film opublikowany przez Polski Związek Piłki Nożnej
  • Kibice z naszego regionu załapali się na zdjęcie z gwiazdami reprezentacji Polski.

Komentarze