Chcesz szybko zarobić 250 złotych? Przenieś konto bankowe. Tyle oferuje Credit Agricole. To spora kwota, która może skusić nawet największych leni. Oczywiście żeby ją dostać trzeba spełnić kilka warunków. Czy są one trudne i warto dać się skusić tej ofercie? Przybliżamy szczegóły oferty, którą znaleźliśmy dla Was.

Banki dostały po kieszeni podatkiem i niektóre już podniosły opłaty chcąc sobie odbić straty. Drożeją wszystkie najważniejsze usługi, a zwłaszcza kredyty i konta. Niektóre z podwyżek przenoszą nas o kilka lat wstecz jeśli chodzi o koszty posiadania konta dla klienta. Tym bardziej warto więc docenić banki, które za przeniesienie się do nich oferują nam pieniądze! Zwłaszcza, gdy konto, które oferują jest po prostu dobre.

Niedawno BZ WBK wprowadził nowy cennik, który wejdzie w życie od sierpnia. Chociaż bank nie zażądał opłaty za prowadzenie konta, to pojawiły się one w przypadku usług, które do tej pory były darmowe. Jak na przykład za sms-y, którymi klienci potwierdzają swoje przelewy. Pojawiają się spekulacje, że kolejne banki spróbują pójść w tym kierunku.

W obliczu wprowadzonych już i potencjalnie kolejnych podwyżek intryguje oferta banku Credit Agricole. Niby to już było, ot bank płaci za przeniesienie konta po spełnieniu określonych warunków. Jednak często pojawiały się jakieś kwestie, które powodowały, że taka oferta nie wydawała się aż tak atrakcyjna. Tym razem jednak ciężko znaleźć jakieś poważne minusy.

Credit Agricole obiecuje, że da klientom 250 zł za przeniesienie konta do ich banku. Oczywiście trzeba spełnić pewne warunki, by dostać gotówkę. Są to:

– Otworzenie wybranego konta osobistego wraz z kartą płatniczą,
– Przeniesienie z dotychczasowego banku konta do Credit Agricole wraz z wpływami z wynagrodzenia
– Zapewnienie regularnych wpływów na konto osobiste – minimum 1500 zł miesięcznie
Czas na to jest do 31 lipca 2016 roku.

Jeśli kogoś zniechęcają formalności związane z przenoszeniem konta, to Credit Agricole gwarantuje, że zajmie się tym za klienta. Po podpisaniu umowy bank zajmie się poinformowaniem pracodawcy i Urzędu Skarbowego o nowym numerze konta zamknie twoje konto w starym banku i przeniesie z niego saldo i płatności.

Artykuł nie jest publikacją sponsorowaną, a powstał na podstawie oferty, którą znaleźliśmy „w sieci”, jako ciekawostka dla tych, którzy próbują w sposób szybki i prosty dorobić.

  • Chcesz szybko zarobić 250 zł?
  • Przenieś konto bankowe.
  • Tyle oferuje Credit Agricole.

Źródło: Fakt24/ExpressElblag

Komentarze