Nożownik z Wiejskiej na wolności fot. Express Elblag

Latał z nożem po ulicy, zaatakował policjantkę, teraz jest na wolności. Nożownik z Wiejskiej już na wolności. 27 maja 18-letni Bartosz L. zaatakował nożem policjantkę podczas interwencji na ulicy Wiejskiej.

Mężczyźnie za czynny atak na policjantkę grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, jednak póki co z wolności nożownik korzysta i korzystać będzie, do czasu ogłoszenia wyroku…

Przypomnijmy, 27 maja elbląscy policjanci zostali powiadomieni o biegającym po ulicy Wiejskiej mężczyźnie z nożem, miał on zaczepiać przechodniów i grozić im nożem. Po przyjeździe policji na miejsce, 18-letni mężczyzna ranił nożem funkcjonariuszkę policji. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ.

Mimo tego wszystkiego, policja nie zdecydowała się na umieszczenie mężczyzny w areszcie, na wyrok poczeka na… wolności. Wobec nożownika z ulicy Wiejskiej zastosowano wyłącznie dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

18 – letniemu Bartoszowi L. za czynną napaść na policjantkę grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 

 

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Nożownik z Wiejskiej już na wolności
  • 18-letni Bartosz L. zaatakował policjantkę nożem
  • Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności
  • Latał z nożem po ulicy, zaatakował policjantkę, teraz jest na wolności

Komentarze