Małżeństwo z synem zginęło w pożarze

Małżeństwo z synem zginęło w pożarze. Do tragedii doszło w jednym z olsztyńskich budynków mieszkalno-usługowych. Na miejscu pracuje prokurator. Na razie nie wiadomo dlaczego doszło do wybuchu ognia.

Rodzice i ich dorosły syn zginęli w pożarze, który w nocy wybuchł w dzielnicy Gutkowo na przedmieściach Olsztyna. Przyczyna pożaru nie jest na razie znana.

Spaleniu uległo całe mieszkanie na pierwszym piętrze budynku, w którym mieszkała ta rodzina. Przyczyn pożaru na razie nie znamy, na miejscu pracują biegli. W budynku nie było innych mieszkań, były zaś lokale usługowe – powiedział dla TVP INFO rzecznik.

Na miejscu pracuje prokurator oraz państwowe i ochotnicze zastępy straży pożarnej. Na razie nieznane są przyczyny pożaru. Biegli będą sprawdzać, czy przyczyną nie były urządzenia grzewcze.

Małżeństwo z synem zginęło w pożarze – materiał video TVP INFO

 

  • Małżeństwo z synem zginęło w pożarze
  • Tragedia miała miejsce w Olsztynie
  • Na miejscu pracuje prokurator

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Źródło: TVP INFO

Komentarze