Kolejny "kierowca" pijany i bez uprawnień

Kolejny „kierowca” pijany i bez uprawnień. 26-letni mężczyzna który kierował osobowym audi został podczas kontroli przebadany alkotestem. Była to formalność, ponieważ od mężczyzny czuć było silny zapach alkoholu.

Pierwsze badanie dało wynik 1,6, drugie prawie 2 promila. Oznacza to ze 26-latek wsiadł do auta zaraz po wypiciu przysłowiowego drinka. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania.

Zdarzenie miało miejsce dziś chwile po północy w okolicach Pasłęka. Tam patrol ruchu drogowego zatrzymał 26-latka kierującego audi. Mężczyzna był pijany.

Jego podróż za kierownicą samochodu zakończyła się. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

  • Kolejny „kierowca” pijany i bez uprawnień
  • Pierwsze badanie dało wynik 1,6, drugie prawie 2 promila
  • Teraz za swój czyn odpowie przed sądem może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze