Zaginął mężczyzna - pomóż nam go odnaleźć

Zaginął mężczyzna – pomóż nam go odnaleźć! Elbląscy policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który w dniu 07.06.2016r. wyszedł z mieszkania przy ul. Szarych Szeregów w Elblągu i do chwili obecnej do niego nie powrócił, a miejsce jego pobytu pozostaje nieznane.

Zaginiony to:

Przemysław Rogowski l. 27

Rysopis:

wzrost 178 cm; tęga budowa ciała; waga ok. 100 kg; włosy czarne, długie, proste do ramion; twarz okrągła; oczy szare.

Ubrany w dniu zaginięcia: bluza koloru czarnego z kapturem, na którym znajduje się wizerunek „Pandy”; bawełniany t-shirt koloru czarnego, spodnie koloru czarnego typu leginsy; buty – trampki koloru czarnego.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby poszukiwanej o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

Wszelkie informacje zmierzające do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację” znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy (www.elblag.policja.gov.pl).

Zaginął mężczyzna!
Zaginął mężczyzna!

 

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Zaginął mężczyzna – pomóż nam go odnaleźć!
  • Zaginiony to Przemysław Rogowski l. 27

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Komentarze