Opiekowała się małym dzieckiem a miała 2,5 promila

Opiekowała się małym dzieckiem a miała 2,5 promila… Roczne dziecko zostało narażane na ogromne niebezpieczeństwo, było „pod opieką” kobiety, która miała 2,5 promila, teraz odpowie za to przed sądem.

Gmina Sokrkwity, to tutaj doszło do kompletnej bezmyślności ze strony matki i narażenia swojego rocznego dziecka na niebezpieczeństwo. Podczas wizyty w jednym z mieszkań w gminie Sorkwity, powzięła podejrzenia, że znajdująca się w nim matka, pod której opieką znajdowało się roczne dziecko, nie jest trzeźwa.

– Policjanci, którzy przyjechali pod wskazany adres, potwierdzili przypuszczenia urzędniczki – poinformowała st. sierż. Dorota Kulig, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie. – Badanie alkomatem wykazało, że 35-letnia matka miała blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Jak dodaje, w tym stanie nie mogła bezpiecznie opiekować się swoim podopiecznym. Dziecko zostało więc przekazane trzeźwemu dziadkowi.

– O zdarzeniu tym zostanie poinformowany również sąd rodzinny i nieletnich – zaznacza policjantka.

 

 

  • Opiekowała się małym dzieckiem a miała 2,5 promila…
  • Pijana matka zajmowała się rocznym dzieckiem
  • Zdarzenie miało miejsce w gminie Sorkwity

 

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Źródło: ONET

Komentarze