Hodował konopie w szklarni

Magiczna szklarnia pełna konopii indyjskich. Policjanci kryminalni zatrzymali dzisiaj (08 czerwca) 50-letniego mieszkańca podelbląskiej miejscowości Krzewsk, który uprawiał krzewy konopi indyjskich.

Jak informuje podkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu – funkcjonariusze zabezpieczyli pięć okazałych roślin i 51 sadzonek. Zatrzymany mężczyzna nie był wcześniej karany. Przyznał się do nielegalnej hodowli. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Magiczna szklarnia pełna konopii

To właśnie dzisiaj około godziny 10. policjanci kryminalni z Elbląga weszli na teren gospodarstwa 50-letniego mieszkańca Krzewska. Na miejscu ujawniono hodowlę konopii indyjskich, czyli marihuany.

Mężczyzna – nie wiadomo czy z przypadku, czy celowo – w przydomowej szklarni hodował konopie indyjskie. Funkcjonariusze zabezpieczyli 5 krzewów i 51 sadzonek nielegalnej rośliny. Zatrzymany, który hodował marihuanę nie był wcześniej karany. Nie wiadomo w jakich celach stworzył przydomową plantację odurzającej rośliny.

Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie. Za nielegalną uprawę konopi grozi kara do 3 lat więzienia.

W przydomowej szklarni hodował konopie, zobacz film: 

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • W przydomowej szklarni hodował konopie indyjskie – Film
  • Funkcjonariusze zabezpieczyli pięć okazałych roślin i 51 sadzonek
  • Za nielegalną uprawę konopi grozi kara do 3 lat więzienia
  • Zdarzenie miało miejsce w Krzewsku

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Komentarze