Uwaga kierowcy! Wyłączone ulice z ruchu!

Uwaga kierowcy! Wyłączone ulice z ruchu! W związku z kolejnymi pracami na drogach, powstają utrudnienia w ruchu. Zapoznajcie się, gdzie te utrudnienia będą powstawać.

ul. Marymoncka w dniach 8 i 9 czerwca br. będzie drogą wyłączoną z ruchu ( układanie warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni). W pierwszym etapie droga zamknięta będzie od ul. Kościuszki do ul. Waryńskiego ( objazd wyznaczony ulicami : Królewiecka-Matalowców-Waryńskiego), w drugim etapie droga wyłączona z ruchu będzie na odcinku od ul. Waryńskiego do zjazdu w kierunku zabudowań Nadleśnictwa Elbląg ( objazd wyznaczony ul. Sybiraków- Chrobrego-Kościuszki do Marymonckiej).

w dniu 14 czerwca w godz. 8-12.00 PKP PLK S.A. realizować naprawę nawierzchni międzytorza na przejeździe kolejowym na ul. Malborskiej, dlatego ZKM wprowadza na ten czas zmiany w funkcjonowaniu następujących linii autobusowych nr 6 i 19 na odcinku od skrzyżowania Rycerska – Tysiąclecia do pętli Łódzka i pętli Skrzydlata autobusy będą kursowały objazdem w obu kierunkach, po trasie:

Linia nr 6 – Tysiąclecia, Grunwaldzka, Lotnicza, Fredry, Malborska;

Linia nr 19 – Tysiąclecia, Grunwaldzka, Lotnicza.

Za wszelkie utrudnienia Urząd Miejski w Elblągu przeprasza.

  • Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu
  • 8 i 9 czerwca ulica Marymoncka będzie wyłączona z ruchu

Komentarze